Arbys Franchise Ve Bayilik

Franchising:

TAB gıda sanayi ve tecim A.Ş., Arby’s®’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan fert haiz olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari etkinlik göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

TAB gıda olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına haiz, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Tab besin tarafınca verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini atama edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite denetim gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Arby’s® için 400.000 USD+KDV ’den başlamaktadır. TAB besin’nın Sub franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süresi 20 senedir. Verilen lisans yardımıyla, lisans alan fert haiz olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari etkinlik göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, avmleri, beyaz perde, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab gıda yetkilileri tarafınca onaylanır ve kiralanır.

Fiziksel Özellikler:

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer edinen restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu haricinde, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.

Arbys Franchising Ön Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!