İnternetten Para Kazanma Yolları

internetten para kazan ile ilgili görsel sonucu

İnternetten Para Kazanma Yolları

Artık günümüz çağında internetten para kazanmak oldukça önemli bir gelişme kaydetmiştir. Bu konuda birçoğumuz yeniliklerden haberdarken birçoğumuzda nasıl yapılır nereden başlarım gibi konularla uğraşıyor. Bu bu konumuzda az çok bunlardan bahsedeceğiz.

– PTC İle Para Kazanmak

PTC Açılımı paid to click yani tık başı ödeme anlamına gelmektedir. Websitelerde kullanılan reklamlarda buna dahildir. İnternet üzerinden daha derin araştırmalar yaparak bu sitelere kolayca ulaşabilir ve şimdiden kazanmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizin geniş olması PTC olayında en büyük faktördür. Ne kadar referans biriktirip arkadaşlarınızı çevrenizi bu sektöre dahil ederseniz o kadar kazanırsınız.

– Anket Doldurarak Para Kazanmak

Bu yöntem reklamlarla artık gözümüze gözümüze girmekte. Adı üstünde çok büyük bir iş yapmıyorsunuz sadece reklam dolduruyorsunuz ancak bundada etken faktörler var. İlk faktör sabırlı olmak. Çünkü bazen yarım saat reklam doldurmanız gerekebilir. İkinci faktör ise yine herzaman olduğu gibi çevrenizin geniş olması. Referans her zaman önemlidir.

– Website Oluşturmak

Günümüzde biz dahil bu alanda birçok çalışma yapan arkadaşlarımız var. Rekabet düzeyi birhayli yüksek bir sektör haline gelen webmasterlık uzun süreç gerektiren meşakatli bir iştir. Bugün oturayım bir site yapıyım yarın para kazanmaya başlıyım diye birşey mümkün değildir. Az da olsa yazılım bilgisine sahip olmanız sizi sektörde öne çıkarır. Bu konulardan sitemizde ayrı ayrı uzun uzun bahsedicez şimdilik özet geçiyor. Bir site açtınız artık iyi biryerlere girdiniz siteniz günde 1.000 kişi tarafından ziyaret ediliyorsa ve websiteniz legal ise sizde adsense pastasından bir parça alabilirsiniz.

-PTS

Paid to Signup sistemidir. Yani üyelik başı ödeme. Bu sistemde hedef gösterilen sitelere üye olup belli görevleri yerine getirmeniz gerekir. Karşılığında kazanç elde edebilirsiniz ancak her zaman olduğu gibi daha fazla kazanç için daha fazla referans sağlamalısınız. Çevre ve arkadaş ortamı bu konulara yatkınsa durmayın sizde başlayın.

-PTP

Paid to Promote yani tanıtım başı kazanç sistemi. Form doldurarak, yorum yazarak para kazanılan bu sistemde herşey sizin elinizde. Fırsatları bulun görün ve yakalayın. Şuana kadar yazdığımız sistemlerden en kolayı PTC ve bu sistemdir.

-Satış Ortaklığı

Kazandır kazan sistemidir. Bir nevi piramit sistem gibi de gözükebilir. Örneğin bir siteniz var ve e ticarete atılmak istiyorsunuz. Belli başlı e-ticaret siteleri ile anlaşıp kendi siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!