Köfteci Yusuf Bayilik ve Franchise

Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf A.Ş firma Bilgisi: Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik / Bursa’da kurulmuştur. Gıda ve restoran sektöründe hizmet vermekte olup yaklaşık 20 senedir ülkemizde markalaşma yolunda kesin adımlarla ilerlemiştir. Restoran zinciri ağını kuran firma ismini, sahibi ve kurucusu Yusuf Akkaş’tan almaktadır. Köfteci Yusuf A.Ş bugün Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Bunu ise Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olarak başarmıştır. Köfteci Yusuf firması 2015 senesinde özgürlük Gazetesi – Kelebek ekinde ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci sırada yer alarak, alanında kaliteli ve seçkin bir marka bulunduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

Köfteci Yusuf A.Ş, bugün Bursa ili ve ilçeleri başta olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Eskikent, Yalova, Bilecik – Bozüyük, Balıkesir – Susurluk, Kocaeli Denizli, Aydın ve Kırıkkale’deki 27 tane şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Menüsünde 100’ün üzerinde farklı ürünü bulunan firmanın ana ürün grupları şu şekildedir:

Izgara ürün grubu
Çiğ olarak ürün satış grubu
Şarküteri ürünleri
İçecek çeşitleri
Tatlı çeşitleri
Salata çeşitleri
Sos çeşitleri
Kahvaltı
Zeytin ve zeytinyağı ürünleri
Köfteci Yusuf A.Ş firması farklı bir hizmet altyapısına sahip olarak, ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ ismiyle Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları ile beş farklı konsepti müşterilerinin hizmetine sunmayı da başarmıştır.

Köfteci Yusuf A.Ş bayilik veriyor mu: Günümüzde 27 tane şubesi bulunan Köfteci Yusuf A.Ş, mevcut şubelerinin hepsini kendi bünyesinde açmıştır. Şuana kadar bayilik vermeyen şirket, 2016 yılı sonuna kadar bayilik vermeyeceğini daha önce duyurmuştu. 2017 yılı itibariyle bayilik verip vermeyeceğini ise hemen hemen resmi olarak duyurmuş değil. Sadece şunu hatırlatalım, Köfteci Yusuf A.Ş’ye restoran için uygun kiralık yeriniz var ise öneride bulunabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu Kiralık Yeriniz mi var?

Meydana getirdiğimız araştırmalara göre Köfteci Yusuf A.Ş’nin restoran açmak için kiralık yer kriterlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Firmanın tüm şubeleri ortalama 1000 metrekare ve üstü bir alana sahip. En az 1000 metrekarelik alanları tercih ettiğini biliyoruz.
Özellikle işlek anayolların, yol kenarındaki restoranları ile hizmet veren şirket için kiralık yer öncelikle gene işlek bir karayolu güzergâhıdır.
Alışveriş merkez içinde pek görmesek de birkaç alışveriş merkez şubesi de mevcut. İyi bir alışveriş merkez’de kiralık yeriniz var ise değerlendirebilirler.
Köfteci Yusuf A.Ş için bir önemli kriter ise otoparktır. Tercih etmiş olduğu lokasyon itibariyle hemen hemen tüm müşterileri kendi aracı ile seyahat edenlerden oluşuyor. Bundan dolayı otopark kullanım alanı ne olursa olsun olmalı ve mümkün olduğunca geniş olmalı.
Her ne kadar şubeleri için lokasyonu kendisi belirlese de, Köfteci Yusuf A.Ş. önerilere açık bir firma. Eğer yukarıda belirttiğimiz özeliklere uygun bir yeriniz var ise aşağıda detaylarını verdiğimiz bildirişim bilgilerini kullanarak firma ile bildirişime geçebilirsiniz. Bizler sizin için araştırmaya ve en güncel bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Köfteci Yusuf A.Ş. şirket İletişim bilgileri (Bayilik ve Franchise)

Adres: Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa

Telefon: 444 61 62 / 0224 773 6261

E-mail: info@kofteciyusuf.Com

Web: www.Kofteciyusuf.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!